SSS

Sık Sorulan Sorular

3K+

Kursiyer
Bize güveniyor

1K+

Her Ay
Yeni Katılım

Sık Sorulan Sorular

Bu kursun önkoşulu var mı?

HAYIR. Bu kursa katılmak için herhangi bir ön koşul yoktur ve herkes katılabilir.

Kurs içeriğinin kalitesi nasıl garanti edilir?

Kaliteyi garanti altına almak için kursa katıldıktan sonra 24 satt içinde memnun kalmazsanız paranızı koşulsuz iade edebilirsiniz.

Kursu öğrendikten sonra, başarılı trader olunur mu?

Evet, bu kursun eğitim videolarını izleyerek, teknik analiz yapmak ve dijital para piyasasına girmek için profesyonel bir traderin ihtiyaç duyduğu bilgileri edineceksiniz. Ayrıca, 30 günlük eğitim kursu boyunca deneyimli hocalar, yanınızda olacak. Öğretilen materyallerle edindiğiniz bilgileri kullanma becerinizi artırmaya çalışırlar ve zayıf noktaları belirleyerek becerilerinizi geliştirmeniz için gerekli yönlendirmeleri sağlarlar.

Kurs sonunda sertifika alıyor muyuz?

Evet, kurs içeriğinin %80’inden fazlasını görüntüleyen kişilere Ayfinans Akademisi tarafından bir bitirme sertifikası verilecektir.

Yüz yüze dersler yapılıyor mu?

Hayır. Ayfinans akademi, şu anda tüm kursları online olarak yürütmektedir.

İçeriğe ne kadar süreyle erişimimiz var?

Kurs içeriğine erişim sınırsızdır.

Güncellemeleri alacak mı?

Evet, önceki tüm kursiyerler için güncellenmiş içerik 1 yıl ücretsiz olacaktır. Ayrıca her 3 ayda bir kez akademiye özel çok değerli 1 (bir ) özel strateji eklenecektir.

Kursların içeriğine nasıl ulaşabilirim?

Kursa katıldıktan sonra, Özel sunuculara yüklenmiş videolarımıza, akademiye özel EĞİTİM, SINAV, yazılımı size özel bir hesap oluşturularak bize iletmiş olduğunuz mail adresinize gereken bağlantı ve bilgiler gönderilecektir. Bu özel sunucular ve yazılım sayesinde kesintisiz Full HD kalitesinde eğitim videolarına erişim sağlayabileceksiniz.

Kursa herhangi bir cihazdan erişebilir miyim?

Evet, hem mobil hem de kişisel bilgisayarlar ve web için kursa erişmek için gerekli yazılım Mevcut.

Kurs içeriğini başkalarıyla paylaşabilir miyim

İlgili kurs hesabınızı sadece 2 cihazda ( cep telefonu, bilgisayarda) kullanılabilir aynı anda tek İP erişimi sağlayabilirsiniz. hesabın sizin kullanımınza özel. Hesapların yalnızca hesabın sahibi tarafından kullanılması kanunen esastır.

Kurs seviyesi ve ön koşullar

Dijital para piyasası birçok çekiciliği ve riski beraberinde getirir. Bu piyasada zor kazanılmış sermayenizi kaybetmeniz için tek bir hata yapmanız yeterlidir veya uygun bir eylem ve karar size diğer iş ve yatırımlarla kıyaslanamayacak kadar zengin kazançlar getirebilir. 

Dijital para piyasasının bu özellikleri, bizi dijital para birimleri hakkında hiçbir bilgi ve birikime sahip olmayan kişiler için bile yararlı ve uygun olan ve onları profesyonel bir trader bilgisine ve 30 gün içinde yatırım fırsatlarını tanıyabilecek nitelikte bir kişiye dönüştürebilecek bir kurs tasarlamaya sevk etti.

Diğer bir deyişle, profesyonel bir uzman ve trader olmak için sadece bir bilgisayara, internet bağlantısına ve bu prestijli ve farklı eğitim kursuna katılma kararına ihtiyacınız var. Bu Kadar!

Bu kurs kimler için önerilir?

Bu kurs kimler için önerilmez?

Bu kursta ne öğreneceksiniz?

Teknik Analiz ve Trade Hakkında;

%100 Para iade garantisi

Kurs seviyesi ve ön koşullar

Herhangi bir nedenle bu eğitim kursunu oluşturmak için gösterdiğimiz çaba sizi tatmin edemezse, talebinizi kaydetmeniz yeterlidir, eğitim kursu için ödediğiniz tutarı hiçbir soru sormadan ve koşulsuz olarak hesabınıza iade edeceğiz. Böylece güvenle kayıt olabilirsiniz

certificate_Örneği

Ayfinans Akademi Kurs bitirme sertifikası

Doğrulanmış bir sertifika, öğrencilerin doğrulamasını gerektiren bir sertifikadır.bir web kamerası ve devlet tarafından verilmiş bir fotoğraflı kimlik kullanarak kimliklerini. Doğrulanmış sertifikalar, bir web kamerası ve bir hükümet kullanarak kimlikleri değiştiren bir ücrete tabidir.

Ayfinans Akademi Hedefleri

Dijital para birimi ve blockchain pazarının yeniliği ve doğası, bu pazardan kar elde etmek isteyen kullanıcılar için her zaman eksiksiz bir rehber ihtiyacını doğurmuştur; Bitcoin'i hiç duymamış olabilecek meraklılar ve yeni başlayanlar veya bu büyüleyici ve sınırsız pazara girmeyi planlayan kişiler için eksiksiz bir rehber. 

 

İnsanların trade (Al-sat) alanına duygusal olarak ve sadece arkadaşlarının tavsiyesi ile girdikleri ve ne yazık ki çok fazla kayıp verdikleri birçok kez görülmüştür. 

Ayfinans web sitesinin yayına girme amacı türkiye'de çok sayıda kirli bilgi ve tavsiye mağdurları olduğunu dikkate alarak eksiksiz, profesyonel, aynı anda anlaşılır ve uzun yılların trade hayatında, tecrübelerini, başarılı yahut başarısız trade leri dikkate alarak, geniş bir izleyici kitlesi için kapsamlı bir çevrimdışı kurs tasarlamaya ve üretmeye uzun zaman önce karar verdik.

 

Ayfin bilişim'in eğitim serisinin tasarım ve üretimi 11 ay sonra tamamlandı ve Ayfinans Akademi'de sunulacak bu eğitim kursu, öğrenme sürecindeki kararlılığınızla en fazla günlük ⅕ saat vakit ayırarak 30 gün sürecektir. 

 

Bu eğitim kursunun ayırt edici özelliklerinden biri, gerçek pazarda bilginizi test etmeniz ve becerilerinizi geliştirmeniz için koşullar sağlayan, dijital para birimlerinin teknik analizine ilişkin çok sayıda strateji ve başarılı traderlerin tecrübe aktarımıdır.

Msyonumuz ve Vizyonumuz

Dijital çağın getirdiği teknolojik gelişmeler, finans dünyasını da dönüştürerek, yepyeni bir yatırım ve gelir aracı olan kripto paralara olan ilgiyi artırmıştır. Geleneksel finans piyasalarının yanı sıra kripto borsaları da yatırımcılara büyük fırsatlar sunarken, doğru bilgi ve tecrübeye sahip olmayanlar için de riskler barındırmaktadır. İşte bu noktada,Ayfinans Teknik Analiz ve Trade Eğitim Akademisi olarak misyonumuz ortaya çıkmaktadır.

 

Misyonumuz:

Ayfinans Akademi, kursiyerlerine, kripto borsalarında başarılı ve bilinçli bir şekilde işlem yapabilmeleri için gerekli olan kapsamlı ve güncel bilgiyi sunmayı hedefler. Misyonumuz,yeni başlayanlar ve  her düzeydeki yatırımcıya uygun, anlaşılır ve etkili eğitimler sunmaktır.

 

Vizyonumuz:

Kripto dünyasının volatilitesi ve hızlı değişimleri göz önünde bulundurulduğunda, vizyonumuz, kursiyerlerimizin, gelecekteki finansal hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak uzun vadeli başarılar elde etmelerine destek olmaktır.

Ayfinans Akademi olarak, aşağıdaki temel prensiplere dayanan bir eğitim anlayışı benimsemek temyiz:

 

Kaliteli ve Kapsamlı Eğitim: Ayfinans Akademi;

Kursiyerlerine, en güncel bilgileri sağlamak ve kripto para dünyasının karmaşık dinamiklerini anlaşılır bir şekilde aktarmak için nitelikli ve deneyimli eğitmenlerle hazırlanan eğitim videolarında. eğitimlerimiz, her düzeyde yatırımcıya hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Güvenilirlik ve Şeffaflık:

Akademimiz, finansal dünyadaki etik değerleri ve şeffaflığı benimseyerek, kursiyerlerimize her zaman güvenilir ve dürüst bilgiler sunarak, Ticari kaygılardan uzak durarak, bağımsız bir eğitim kurumu olarak tarafsızlığımızı koruruz.

 

Teknik Analize Odaklanmak:

Kripto borsalarında başarı, rastgele tahminler değil, sağlam bir teknik analiz yeteneği ile mümkündür. 

Akademimiz, kursiyerlerine teknik analizin temellerini öğretir ve piyasalardaki değişkenliklere uyum sağlamalarına yardımcı olur.

 

Risk Yönetimi ve Disiplin:

Kripto ticaretinde (trade) ve kısa ve uzun vadeli yatırımların da önemli olan sadece kazanç sağlamak değil, aynı zamanda riskleri minimize etmek ve disiplinli bir şekilde hareket etmektir. 

Bu nedenle, katılımcılarımıza risk yönetimi stratejileri ve psikolojik dayanıklılık kazandırmaya özel önem veririz.

Kripto Borsa Teknik Analiz ve Trade Eğitim Akademisi olarak amacımız, katılımcılarımızı bilinçli ve tecrübeli bir şekilde kripto borsalarında işlem yapabilen, finansal hedeflerine ulaşan ve sektörde güvenilir bir isim haline gelen yatırımcılara dönüştürmektir. Misyonumuz ve vizyonumuz, finansal başarıya giden yolda kursiyerlerimize rehberlik etmek için sürekli çaba sarf edeceğimizin sözünü veririz.

Kripto Borsa Teknik Analiz ve Trade Eğitimi Akademisi olarak, herkesin finansal geleceğini güçlendirmeye ve başarmaya yönelik kararlılıkla çalışıyoruz. Siz de bu heyecan verici yolculuğa katılmak için bize katılın ve kripto dünyasındaki potansiyelinizi keşfedin! hayallerinizi ertelemeyin.

PremiumTrade Eğitim Paketi

Eğitim kursu tek paket şeklindedir, Sadece ödeme şekline bağlı fiyat indirimi uygulanmaktadır.

Kredi Kartı

Tek Çekim ve Taksit Seçenekli
59.999 49.999 /Sınırsız
  • +40 saat A'dan Z'ye Trade eğitimi
  • Tam kapsamlı teknik analiz eğitimi
  • +20 profesyonel trade stratejileri
  • 5 Özel tasarlanmış strateji
  • Kurslara ömür boyu erişim
  • Ücretsiz kurs güncellemeleri
  • Online soru cevap katılım

Kripto Borsa Trade Eğitimi Ücretsiz e-book!

  İndirme linki E-Postanıza iletilecektir.

Ayfinans

Premium Trade Eğitimi
Özet videosu

İndirim Kampanyası Bitiş Zamanı

Gün

Saat

Dakika

Saniye

AY Finans 2023 Tüm hakları saklıdır.

Bizi takip edin

Kripto Borsaya Giriş Rehberi Ücretsiz e-book!

İndirme linki E-Posta adresinize gönderilecek..